Kasov aparat za kogo

Възможно ли е да се продаде касов апарат? Възможно, но тъй като това ще бъде нерегистрирано & nbsp; и обикновено чрез сервизна компания на даден производител, защото те се интересуват от закупуване на използвани касови апарати. Евтини и фискални касови апарати могат да бъдат намерени по разрешени теми на даден производител. Можем да дадем касов апарат и бракуване без проблем. Ако обаче механизмите от касата съществуват в много положително положение, тогава е силно да го продадете на нова компания.

Sevinal OptiSevinal Opti - Спрете инконтиненцията на урината и се наслаждавайте на живота без честото посещение на тоалетни!

Наредбите за зрящите касови апарати всъщност не съдържат недвусмислени разпоредби, които се занимават с поведението на данъкоплатците с фискалните касови апарати в случай на прекратяване на неговата бизнес дейност. Нито един от основните разпоредби не забранява на данъкоплатците да продават използваната касова книга, което е нейното предимство. Същата позиция за пристрастяване съществува и в индивидуалната игра, записана на 23 август 2012 г., номер ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, в която директорът на Данъчната камара в Бидгошч заяви, че след оттеглянето на касовите апарати в земята и всички формалности, посочени законови разпоредби, наредбата от касовите апарати се намира в съществата на данъкоплатците. Следователно той няма никакви пречки да позволи касовият апарат в описаната ситуация да бъде действително унищожен или продаден на друго предприятие. И по време на работа показва, че никой извън производителя не се интересува от закупуване на използван касов апарат. Същият факт е направен, че регистрационната служба е инструмент с различно предназначение и нейното изграждане, функциониране, както и начинът на използване от данъкоплатеца са ясно записани в разпоредбите, които се прилагат за кредитните съюзи. Само оторизираните производители по света и образуванията, които извършват вътреобщностно придобиване или внос на касови апарати, които се използват от председателя на Централното управление на мерките, предлаганите от тях каси изпълняват функции, описани в чл. 111 ал. 6а и критериите, както и условията, които трябва да платят. Така че, ако данъкоплатецът иска да препродаде касовия апарат на друго лице, би било задължително да се оцени това решение с оторизирана услуга за касови апарати, която ще прецени дали тази сума отговаря на изискванията на Закона за ДДС и евентуално да инсталира нов фискален модул, богат на нея.